BLONIEC2

Description:
Witam, to trzecia i ostatnia odsłona mapy Błoniec, powiedzmy, że czas się posunął o kilka lat. Sołtys wsi Żerniki Górne otrzymał dotacje z Unii, położył asfalt na głównych drogach i wybudował plac pod drugą bazę do rozbudowy w trakcie grania. Niektóre pola stały się darmowe, inne się powiększyły a także powstały nowe, mniejsze i większe ale większość pozostała bez zmian. Krowy i świnie znowu zaczęły brudzić pod swoimi korytami, a to świnie. Jadąc do starego tartaku na południowym wschodzie mapy powstało największe darmowe pole pod duże maszyny, jak już się dorobicie dużej kasy na małych traktorkach typu C330 . Pola darmowe, nie są pokryte siatką pola kupowanego więc nie posiadają nadanych numerów pól tak jak pola kupowane, ich nie wykryje automatycznie mod CoursePlay, można jedynie ręcznie nagrać kurs na tym polu i potem go używać.
Nie liczyłem też ile tych pól jest bo i po co, ich wielkości i położenie w przybliżeniu odpowiadają tym z reala więc można poszaleć małymi traktorkami.
Naturalnie w realu jest ich więcej ale jeden gracz nie jest w stanie wszystkich obrobić, więc nie zaciemniałem przejrzystości a skupiłem się na widokach świętokrzyskiego krajobrazu. Zoptymalizowałem zasięg rysowania niektórych obiektów i drzew bo były ustawione na maxa co mogło obniżać płynność grafiki na słabszych kartach. (obciążenie sprzętu na tej mapie i Sosnovce dla porównania opisałem w komentarzu do poprzedniego wydania)

Mapa nadal zajmuje 1.2 Gb

Credits:
Zoltar

DOWNLOAD Bloniec2.zip – 1.2 GB

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *